Advanced Search
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Lista e pronave

Shitje

Apartament 1+1 shitje,Vasil Shanto, sip 64m,...

Apartament 1+1 shitje,prane shkolles Vasil Shanto, pallat ekzistues me hapesira dhe lulishte.punime te reja,sip 64m [more]
Apartament 1+1 shitje,prane shkolles Vasil Shanto, pallat ekzistues me hapesira dhe lulishte.punime te reja,sip 64m [more]
realestateglobal
Qera

Okazion

€ 150
pershkrimi
pershkrimi
17
Shitje

Apartament 2+1 per shitje.OKAZION.Komuna Par...

Apartament 2+1 per shitje.OKAZION.Komuna Parisit buze rruges, mbi lulshten,kati  3, sip 124m, 2 banjo,pamje nga die [more]
Apartament 2+1 per shitje.OKAZION.Komuna Parisit buze rruges, mbi lulshten,kati  3, sip 124m, 2 banjo,pamje nga die [more]
realestateglobal
14
Qera

Apartament 1+1 per qera,rr Elbasanit perball...

personal,apartamenti ka nje pozicionim te mire dhe me shume dritare.cmimi 400euro total me parkim.Kontakt Agjensia [more]
personal,apartamenti ka nje pozicionim te mire dhe me shume dritare.cmimi 400euro total me parkim.Kontakt Agjensia [more]
realestateglobal
24
Qera

Ambjente Zyrash dhe call center per qera.550...

Ambjente Zyrash dhe call center per qera. Sip 550m.  Prane Spitalit Hygea . pallat i ri kati pare,eshte me 8 banjo, [more]
Ambjente Zyrash dhe call center per qera. Sip 550m.  Prane Spitalit Hygea . pallat i ri kati pare,eshte me 8 banjo, [more]
realestateglobal
15
Shitje

Shitet 2+1 Komuna Parisit,prane Botanikut,si...

€ 90,000
Shitet 2+1 Komuna Parisit,prane Botanikut ,buze rruges kryesore te unazes se re,pozicionimi eshte nga lindja,eshte [more]
Shitet 2+1 Komuna Parisit,prane Botanikut ,buze rruges kryesore te unazes se re,pozicionimi eshte nga lindja,eshte [more]
realestateglobal
25
user image
Qera

Apartament per Qera1+1,perballe Gjykates se ...

Apartament per qera  1+1 perballe Gjykates se krimeve te renda,shume prane unazes se vogel.Pallat i sapo perfunduar [more]
Apartament per qera  1+1 perballe Gjykates se krimeve te renda,shume prane unazes se vogel.Pallat i sapo perfunduar [more]
realestateglobal
Qera

APARTAMENT ME QERA PRANE SHESHIT WILLSON

€ 350
Ne Petro Nin ,ne pallat te ri shume cilesore ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar . Apartamenti ka mobilim ba [more]
Ne Petro Nin ,ne pallat te ri shume cilesore ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar . Apartamenti ka mobilim ba [more]
21
Qera

Jepet Vile 3 kateshe per qera,Kodra e Prifti...

Jepet Vile e Vogel 3 kateshe per qera,Kodra e Priftit prane Viles se Bamir Topit,ne nje nga zonat me te qeta dhe me [more]
Jepet Vile e Vogel 3 kateshe per qera,Kodra e Priftit prane Viles se Bamir Topit,ne nje nga zonat me te qeta dhe me [more]
realestateglobal
Shitje Shtëpie 80%
Qëradhënie 95%

Adresa: Rruga e Kavajes, perballe bllokut te ambasadave

Compare Listings