Advanced Search
More Search Options
we found 0 results
Your search results

APARTAMENT ME QERA PRANE SHESHIT WILLSON

€ 350
add to favorites
273

Ne Petro Nin ,ne pallat te ri shume cilesore ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar . Apartamenti ka mobilim bashkekohor . Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne koridor,sallon ,kuzhine,dhome gjumi,1 tualet dhe ballkon .Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket .Pallati ka ashensor dhe ndodhet shume prane stacionit te autobuzit perball gjimnazit Petro Nini . Apartamneti eshte teper kom, 70 M2, kati 6, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar

City:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 18237
Price: € 350
Rooms: 2
Bathrooms: 1
Fatures & Amenities

Contact Me

Schedule a showing?

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Qera

Apartament 2+1 per qera ne qender te Tiranes...

Apartament 2+1 per qera ne qender te Tiranes,rr Kavajes perballe Bllokut te Ambasadave pallat i ri,i mobiluar,kati [more]
Apartament 2+1 per qera ne qender te Tiranes,rr Kavajes perballe Bllokut te Ambasadave pallat i ri,i mobiluar,kati [more]
realestateglobal
25
user image
Qera

Apartament per Qera1+1,perballe Gjykates se ...

Apartament per qera  1+1 perballe Gjykates se krimeve te renda,shume prane unazes se vogel.Pallat i sapo perfunduar [more]
Apartament per qera  1+1 perballe Gjykates se krimeve te renda,shume prane unazes se vogel.Pallat i sapo perfunduar [more]
realestateglobal

Compare Listings