Advanced Search
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Shitet Apa 2+1 Okazion,prane 21-shit,ka qene 66000 euro,tani 62000euro.

add to favorites
353

Shitet Apartament  2+1 Okazion,prane kryqezimit te  21-shit, pa shkuar tek Ish Policia Bashkiake,pallat ekzistues .kati 4, sip 66m,me 2 ballkone ,ka hapesira dhe lulishte rreth pallateve,eshte e mobiluar,dhe mund te jepet shume shpejt edhe me qera prej pozicionit qe ka.cmimi ka qene 66000 euro,tani 62000euro.0682356907

City:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 18408
Fatures & Amenities

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Shitje

Apartament 1+1 shitje,Vasil Shanto, sip 64m,...

Apartament 1+1 shitje,prane shkolles Vasil Shanto, pallat ekzistues me hapesira dhe lulishte.punime te reja,sip 64m [more]
Apartament 1+1 shitje,prane shkolles Vasil Shanto, pallat ekzistues me hapesira dhe lulishte.punime te reja,sip 64m [more]
realestateglobal
17
Shitje

Apartament 2+1 per shitje.OKAZION.Komuna Par...

Apartament 2+1 per shitje.OKAZION.Komuna Parisit buze rruges, mbi lulshten,kati  3, sip 124m, 2 banjo,pamje nga die [more]
Apartament 2+1 per shitje.OKAZION.Komuna Parisit buze rruges, mbi lulshten,kati  3, sip 124m, 2 banjo,pamje nga die [more]
realestateglobal
15
Shitje

Shitet 2+1 Komuna Parisit,prane Botanikut,si...

€ 90,000
Shitet 2+1 Komuna Parisit,prane Botanikut ,buze rruges kryesore te unazes se re,pozicionimi eshte nga lindja,eshte [more]
Shitet 2+1 Komuna Parisit,prane Botanikut ,buze rruges kryesore te unazes se re,pozicionimi eshte nga lindja,eshte [more]
realestateglobal

Compare Listings