click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search
More Search Options
we found 0 results

Properties listed in Qera

Qera

Okazion

€ 150
pershkrimi
pershkrimi
Qera

APARTAMENT ME QERA PRANE SHESHIT WILLSON

€ 350
Ne Petro Nin ,ne pallat te ri shume cilesore ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar . Apartamenti ka mobilim ba [more]
Ne Petro Nin ,ne pallat te ri shume cilesore ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar . Apartamenti ka mobilim ba [more]
Qera

Apartament 2+1 per qera ne qender te Tiranes...

Apartament 2+1 per qera ne qender te Tiranes,rr Kavajes perballe Bllokut te Ambasadave pallat i ri,i mobiluar,kati [more]
Apartament 2+1 per qera ne qender te Tiranes,rr Kavajes perballe Bllokut te Ambasadave pallat i ri,i mobiluar,kati [more]
realestateglobal
21
Qera

Jepet Vile 3 kateshe per qera,Kodra e Prifti...

Jepet Vile e Vogel 3 kateshe per qera,Kodra e Priftit prane Viles se Bamir Topit,ne nje nga zonat me te qeta dhe me [more]
Jepet Vile e Vogel 3 kateshe per qera,Kodra e Priftit prane Viles se Bamir Topit,ne nje nga zonat me te qeta dhe me [more]
realestateglobal
24
Qera

Ambjente Zyrash dhe call center per qera.550...

Ambjente Zyrash dhe call center per qera. Sip 550m.  Prane Spitalit Hygea . pallat i ri kati pare,eshte me 8 banjo, [more]
Ambjente Zyrash dhe call center per qera. Sip 550m.  Prane Spitalit Hygea . pallat i ri kati pare,eshte me 8 banjo, [more]
realestateglobal
14
Qera

Apartament 1+1 per qera,rr Elbasanit perball...

personal,apartamenti ka nje pozicionim te mire dhe me shume dritare.cmimi 400euro total me parkim.Kontakt Agjensia [more]
personal,apartamenti ka nje pozicionim te mire dhe me shume dritare.cmimi 400euro total me parkim.Kontakt Agjensia [more]
realestateglobal
25
user image
Qera

Apartament per Qera1+1,perballe Gjykates se ...

Apartament per qera  1+1 perballe Gjykates se krimeve te renda,shume prane unazes se vogel.Pallat i sapo perfunduar [more]
Apartament per qera  1+1 perballe Gjykates se krimeve te renda,shume prane unazes se vogel.Pallat i sapo perfunduar [more]
realestateglobal

Compare Listings